1 2 3 4
 
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
Kategorie: Aktuálně

Pirátská noc se Zdravým Hradištěm aneb ZH slaví narozeniny

Pirátská noc se Zdravým Hradištěm aneb ZH slaví narozeniny Členové politického hnutí ZDRAVÉ HRADIŠTĚ na červencové noci 17.7. slavili veřejně narozeniny hnutí Zdravé Hradiště. Večer s přáteli a příznivci se vydařil. Děkujeme tímto všem, kteří Zdravému Hradišti věří a přišli se pobavit na narozeninové párty.

Členové politického hnutí ZDRAVÉ HRADIŠTĚ opět přišli s něčím novým. Rozhodli se oslavit 5. narozeniny ZDRAVÉHO HRADIŠTĚ uspořádáním červencové noci v pirátském a námořnickém stylu, který k létu patří. A protože to byly narozeniny první půlkulaté, pozvali na oslavu své přátele a příznivce a při muzice pop-rockové skupiny na.ex se rozjela parádní zábava. Stylové pirátské a námořnické oděvy příchozích byly zajímavým zpestřením večera. Předsedou ZH Petrem Myslikovjanem byli vyhodnocení i dva nejlépe oblečení příchozí  žena a muž. Mimochodem i Petr slaví v červenci narozeniny, takže také velká gratulace! Večer byl s vodou spojen, i trošku zapršelo, což byl v těchto tropických dnech skoro zázrak. Zúčastnili se  i dva zastupitelé, samozřejmě ani jeden z těch, kteří se podepisují pod styl "Po nás potopa" současného radničního vládnutí.    
 

A za rok se budeme těšit na pokračování. Nová tradice byla založena. A protože v Hradišti nejsou ani žádní Piráti (rozumněj strana Pirátů) ani Zelení, mohou příznivci těchto dvou stran najít ve ZDRAVÉM HRADIŠTI alternativu pro svůj volební hlas a chodit na akce ZH.  Ale těšíme se na každého, kdo není na prodej a kdo se nenašel  ve vládních stranách...    


Vydáno: 18.7.2015 22:15 | 
Přečteno: 1031x | 
Autor: webmaster
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.