1 2 3 4
 
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
Kategorie: Aktuálně

Přijďte podpořit Marka Hilšera v kandidatuře na presidenta ČR

Přijďte podpořit Marka Hilšera v kandidatuře na presidenta ČRJediný presidentský kandidát, který se nejvíce ze všech kandidátů osobně setkává s občany v ulicích a na náměstích celé ČR a často se účastní i sběru svých podpisů. Zdravé Hradiště sbírá pro Marka Hilšera podpisy v pondělí 16.10. na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti od 15.30 do 17.30 hodin (tentokrát však bez účasti Marka Hilšera).

V Uherském Hradišti byl již tento sympatický mladý muž dvakrát a jeho přístup k lidem se nedá srovnat s žádným jiným současným kandidátem. Navíc se neobjevil z ničeho nic, má za sebou mnoho akcí aktivního, politicky angažovaného občana. Špičkově vzdělaný, vědecky pracující lékař s moravskými kořeny (tatínek z Nového Jičína, maminka od Blanska) plně splňuje předpoklady na presidentskou funkci. Zdravé Hradiště je hrdé na to, že si ho Marek Hilšer vybral pro spolupráci při presidentské kampani a budeme rádi, pokud mu přijdete pomoci ke kandidatuře svým podpisem. K podpisu petičního archu je nutný občanský průkaz.

Více o tomto sympatickém kandidátovi zde: www. mareknahrad.cz

Na serveru iDNES.cz se každý měsíc dotazuje jeho redakce uchazečů o kandidaturu na prezidenta ČR na aktuální témata, které hýbou společností. Pokud kliknete na následující odkaz Otázka pro prezidenta, rychle zjistíte, jak si Marek Hilšer v odpovědích vede. Odpovědi vyhodnocují lidé a teprve po jejich hlasování je odpověď přiřazena konkrétnímu uchazeči a s tím zveřejněna. A Marek Hilšer si v těchto otázkách vede velmi dobře. 

 

V pondělí 16.10. po 16 hodině bude mít na Masarykově náměstí  také předvolební setkání s občany Strana zelených, kterého se zúčastní i jeho lídr MUDr. Richard Kreml, uznávaný ortoped z Kroměříže. Je to snad jediný lídr v kraji, který nemá zapotřebí se do vysoké politiky vrhat z  důvodů, že by se jinak neuživil. V Kroměříži jako kandidát za Zdravé Kroměřížsko se aktivně účastní práce městského zastupitelstva a pro svoje morální, odborné i lidské kvality by si mohl zasloužit vaši pozornost při parlamentních volbách.

 

 


Vydáno: 9.10.2017 23:05 | 
Přečteno: 373x | 
Autor: webmaster
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.