1 2 3 4
 
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
Kategorie: Aktuálně

Zdravé Hradiště nabízí místa na své kandidátce do komunálních voleb

 Zdravé Hradiště nabízí místa na své kandidátce do komunálních voleb Zdravé Hradiště nabízí místa na své kandidátce do komunálních voleb všem občanům, kterým není lhostejné, jak vypadá jejich město a obsazení radnice. Přihlášky na kandidátku se přijímají do 28.7.

Pro letošní komunální volby nabízíme místa na kandidátce Zdravého Hradiště. Hlaste se do 28.7. na naši adresu zdravehradiste@seznam.cz  nebo zavolejte na tel. 606445791.

 

Naše hnutí je čitelné, bylo vytvořeno pro občany města  Uherské Hradiště s cílem budovat zdravé město pro spokojený a šťastný život jeho obyvatel.  Chceme zásadní obměnu obsazení radnice jinými lidmi, než jsou tam dosud a kteří tam jsou už hodně dlouho. Pokud nechcete, aby za vás rozhodovali v zastupitelstvu nekompetentní lidé často spojení s  korupcí, máte šanci se podílet na změně.   

 

Čím se liší Zdravé Hradiště od ostatních stran a hnutí:

-  nepotřebujeme se živit politikou, protože bychom se jinak uživit nedokázali. Nejsme kariérní politici, každý máme stálé zaměstnání.  Ale máme i zájem mít svůj osud ve svých rukou a chceme  něco udělat pro společnost.

 

-  v našem hnutí jsme trvale aktivní celý rok a ne jen měsíc před volbami, o čemž vypovídají naše akce. Politické hnutí Zdravé Hradiště má jako jediný kandidující politický subjekt původ  a sídlo v Uherském Hradišti. Jako jediní máme ve stanovách, že zastupitelem může být náš člen zvolen jen dvakrát a víckrát ne.

 

- nadřazujeme péči a starost o životní prostředí a aktivní a zdravý životní styl před budováním průmyslových objektů v blízkosti obydlí a jsme proti další zástavbě centra města i orné půdy,  což oboje  přináší další nárůst dopravy, prachu, hluku, erozi, znečištění ovzduší a úbytek zeleně a oddychových zón.

Chceme vyřešit neúnosné dopravní zatížení města, v čemž vedení města neudělalo roky vůbec nic. Je to o práci a schopnostech a ono je jednodušší chodit předávat různé ceny, navštěvovat družební města a chodit na recepce  než bojovat s úřady ve Zlíně a v Praze za odklon přehuštěné dopravy mimo centrum i čtvrtě  města.    

 

- nekompromisně vystupujeme proti morálním pokleskům jako je korupce a klientelismus 

 

- neměníme svoje hesla a cíle. Netajíme se svým odporem ke korupční politice a populismu místní ODS a nikdy bychom se nespojili s KSČM v povolební koalici.

Vystupujeme odpovědně a transparentně a chceme zdravé město Uherské Hradiště pro šťastný život všech generací.

 

Co nemůžeme ovlivnit.

 

Dobré jméno Zdravého Hradiště, které má 8 letou tradici a stále ho vedou jeho zakladatelé,  nemohou zničit různí lidé, kteří toto hnutí využili např. po minulých volbách jako výtah k osobnímu prospěchu.  Zastupitelé Elfmark a Prachman, kteří vstoupili do pomyslné Guinessovy knihy rekordů rychlostí zrady na vlastním politickém hnutí, které jim dopomohlo ke zvolení do zastupitelstva a projevilo důvěru umístěním na kandidátku,  budou brzo již ve městě patřit na smetiště dějin. Zdravé Hradiště není na prodej, jednotlivci jako Elfmark a Prachman se nechyli koupit po volbách starostou a posloužili jako užiteční idioti. Bez jejich  hlasů by se totiž Blaha starostou nikdy nestal.

Přeběhlík Elfmark, loni nově už  jako Pirát,  vykročil až do sněmovny. To je bizarnost české politiky, kdy člověk, který se snažil si po volbách založit svoje hnutí „Pro Hradiště“, společně ještě se dvěma bývalými komunisty a úplně v tom pohořel,  je pak  nominovaný Piráty do sněmovny.  A to jako radní v Uherském Hradišti  –   nově vytvořené funkce na radnici, kterou dostal za potřebný hlas pro starostu Blahu.

Z Prachmana se zase vyklubal evidovaný stbák, což taktně zamlčel, když se hlásil do Zdravého Hradiště. Tomu se zakázky z města za loajalitu pro starostu taky hodily.     

Do lidí a do melounů nevidíme. Více prověřovat naše kandidáty budeme, snad se už další Elfmarkové a Prachmani nenajdou.

 

Dále neovlivníme nálady  a zájem voličů, kteří ve velkém procentu k volbám nechodí a politika, ani komunální, je nezajímá.

Pokud ovšem dojde k tomu, že v sousedství jejich domu začne město zastavovat pozemek nebo povolí nějakou hlučnou výrobnu nebo supermarket, pak se najednou probudí, ale ono je často pozdě. Lukrativních pozemků je ve městě ještě hodně, viz  např. areál nemocnice.  Jde o to, jak stávajícím obyvatelům radní dál budou ničit životní prostředí zaváděním nárůstu další dopravy a zastavováním ploch. Nehledě na pseudourbanismus dlouholetého městského architekta, který už dokázal  zničit tvář města  a hodlá v tom nadále pokračovat. Je nejvyšší čas zakročit.      

 

Máte- li odvahu a čest,  podpořte Zdravé Hradiště umístěním svého jména na jeho kandidátce.

 

 

 

Ing. Stanislav Mikula

za  Zdravé Hradiště

 


Vydáno: 15.7.2018 22:52 | 
Přečteno: 516x | 
Autor: webmaster
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.