Zdroj: http://www.zdravehradiste.cz/aktualne/richard_kreml_kromeriz_uh  •  Vydáno: 30.9.2018 13:04  •  Autor: webmaster

MUDr. Richard Kreml - Zdravé Kroměřížsko podporuje politické hnutí Zdravé Hradiště

MUDr. Richard Kreml -  Zdravé Kroměřížsko podporuje politické hnutí Zdravé HradištěMUDr. Richard Kreml, zastupující politické hnutí Zdravé Kroměřížsko, posílá vzkaz občanům města Uherské Hradiště. Jeho vzkaz zní, že má smysl volit Zdravé Hradiště, které bude hájit zájmy všech občanů a prosazovat jen ty projekty, které zanechají zdravé město pro budoucí generace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Richard Kreml:   Zdravé Kroměřížsko podporuje politické hnutí Zdravé Hradiště.

Zdravé Hradiště není ve Zlínském kraji osamocené  pokud  jde o politické směřování.

V podobném duchu fungují a na místní politické scéně se výrazně prosadily uskupení ZDRAVÝ ROŽNOV, který má  v současnosti v Rožnově p. Radhoštěm i místostarostku  a nebo nám ještě bližší ZDRAVÉ KROMĚŘÍŽSKO, vedené zastupitelem MUDr. Richardem Kremlem, s kterým konzultujeme témata, která jsou totožná pro Uherské Hradiště i Kroměříž. Požádali jsme ho, aby hradišťským občanům představil programové body, které se Zdravému Kroměřížsku podařilo v minulém volebním období v Kroměříži splnit.

Co dokázali  zastupitelé  za  Zdravé Kroměřížsko prosadit v Kroměříži?

Vodovody a kanalizace patří nadále občanům.

Město jsme očistili od hazardu.

Prosadili jsme výsadbu krajinného prvku – biokoridoru – za letištěm. Realizace 2019. Již druhá akce tohoto typu, první je pás od Barbořiny k dálnici.

Vyjednali jsme změny v projektech přestavby Lidlu a Výstaviště, které umožnily výsadbu desítek stromů.

Zastavili jsme rozšíření velkokapacitního prasečáku v místní části v Těšnovicích. Jednáme o technologiích, které investor musí instalovat, aby provoz neobtěžoval obec nesnesitelným zápachem.

Donutili jsme masnu KMOTR k investici do filtrace vzduchu na výstupu z vyzrávacích komor.

Stojíme za naší nemocnicí a dokázali jsme, jako jediné bývalé okresní město, že je celé zastupitelstvo jednotné, včetně lidovců.

 

Možná zde najdete podobné a inspirativní body, které bychom mohli mít splněné i v Hradišti. A od toho zde mohou být zastupitelé za ZH.         

 

A na závěr motto MUDr. Kremla, pod které se můžeme i my, kandidáti za Zdravé Hradiště, v klidu podepsat.

 

Kandidáti Zdravého Kroměřížska nehledají v politice obživu. Máme svá zaměstnání, naše motivace je prostá – pokud se nezapojíme do řízení města my, udělá to za nás někdo jiný a my se jen budeme divit.“

 

MUDr. Richard Kreml, 47 let, lékař- ortoped, 8 let zastupitel města Kroměříž